Zapraszamy na dyżur eksperta ds. fuduszy europejskich!

Na pewno wielu z Was słyszało o funduszach europejskich, ale czy zastanawialiście się, co zrobić, aby móc z nich skorzystać? To nie musi być wcale trudne! Jeśli masz pomysł na własną działalność, albo po prostu szukasz inspiracji… zapraszamy na dyżur eksperta ds. funduszy europejskich!

Bezpłatne konsultacje odbędą się 18.09. w godz. 16.00-19.00 w biurze Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Toruń przy Wydziale Technicznym ul. Grunwaldzka 25b.

Dyżury mają formę indywidualnej rozmowy z doradcą, a dla uczestników przygotowywane są europejskie materiały promocyjne.

Dzięki konsultacjom dowiesz się, jakie możliwości dają unijne dotacje oraz co należy zrobić, aby je uzyskać.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami dofinansowania unijnego prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr (52) 567 00 09 lub e-mail europedirect-torun@byd.pl.

 

Gorąco zapraszamy!

 

Seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój"

18.10.2017

Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń przy WSG oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu zapraszają na seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój". Wydarzenie odbędzie się 26 października br. - zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału!

17-20.10. Biuro nieczynne

17.10.2017

W dniach 17-20.10. (wtorek-piątek) biuro Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Toruniu będzie zamknięte. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl. Odpowiemy na wszystkie wiadomości!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG