Zapraszamy na dyżur eksperta ds. fuduszy europejskich!

Na pewno wielu z Was słyszało o funduszach europejskich, ale czy zastanawialiście się, co zrobić, aby móc z nich skorzystać? To nie musi być wcale trudne! Jeśli masz pomysł na własną działalność, albo po prostu szukasz inspiracji… zapraszamy na dyżur eksperta ds. funduszy europejskich!

Bezpłatne konsultacje odbędą się 18.09. w godz. 16.00-19.00 w biurze Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Toruń przy Wydziale Technicznym ul. Grunwaldzka 25b.

Dyżury mają formę indywidualnej rozmowy z doradcą, a dla uczestników przygotowywane są europejskie materiały promocyjne.

Dzięki konsultacjom dowiesz się, jakie możliwości dają unijne dotacje oraz co należy zrobić, aby je uzyskać.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami dofinansowania unijnego prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr (52) 567 00 09 lub e-mail europedirect-torun@byd.pl.

 

Gorąco zapraszamy!

 

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG