Zapraszamy na dyżur eksperta ds. fuduszy europejskich!

Na pewno wielu z Was słyszało o funduszach europejskich, ale czy zastanawialiście się, co zrobić, aby móc z nich skorzystać? To nie musi być wcale trudne! Jeśli masz pomysł na własną działalność, albo po prostu szukasz inspiracji… zapraszamy na dyżur eksperta ds. funduszy europejskich!

Bezpłatne konsultacje odbędą się 18.09. w godz. 16.00-19.00 w biurze Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Toruń przy Wydziale Technicznym ul. Grunwaldzka 25b.

Dyżury mają formę indywidualnej rozmowy z doradcą, a dla uczestników przygotowywane są europejskie materiały promocyjne.

Dzięki konsultacjom dowiesz się, jakie możliwości dają unijne dotacje oraz co należy zrobić, aby je uzyskać.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami dofinansowania unijnego prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr (52) 567 00 09 lub e-mail europedirect-torun@byd.pl.

 

Gorąco zapraszamy!

 

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG