Europejski Tydzień Miast i Regionów 2017

9-12 października w Brukseli odbędzie się piętnasta edycja Europejskiego Tygodnia Miast i Regionów.

Jest to wydarzenie, w trakcie którego regionalni i miejscy przedstawiciele organów administracyjnych, a także eksperci i naukowcy mają okazję do wymiany poglądów, wiedzy i praktyk w dziedzinie rozwoju regionalnego i miejskiego. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 100 warsztatach, debatach i wystawach.

Organizatorami wydarzenia są Komitet Regionów UE (KR) oraz Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej (DG REGIO), natomiast jego uczestnikami mogą być wszyscy urzędnicy szczebla lokalnego, regionalnego, krajowego i europejskiego, interesujący się szczególnie polityką regionalną i miejską.

Informacje udostępniane rokrocznie przez instytucje UE w ramach Europejskiego Tygodnia Miast i Regionów tworzą możliwość stworzenia sieci kontaktów z przedstawicielami innych państw, a także mają znaczenie dla profesjonalnego zarządzania funduszami unijnymi.

Zapisy potrwają do 29 września – zapraszamy do rejestracji: http://bit.ly/2h3tewm.

Przy okazji przypominamy o dzisiejszym dyżurze eksperta ds. funduszy europejskich - godz. 16.00-19.00 Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń ul. Grunwaldzka 25b.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój"

18.10.2017

Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń przy WSG oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu zapraszają na seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój". Wydarzenie odbędzie się 26 października br. - zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału!

17-20.10. Biuro nieczynne

17.10.2017

W dniach 17-20.10. (wtorek-piątek) biuro Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Toruniu będzie zamknięte. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl. Odpowiemy na wszystkie wiadomości!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG