26 września - Europejski Dzień Języków

26 września 2001 roku z inicjatywy Unii Europejskiej i Rady Europy odbyła się pierwsza edycja Europejskiego Dnia Języków. Z tej okazji w całej Europie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, mające na celu zachęcić społeczeństwo do nauki języków obcych oraz uświadomić, jak istotną rolę odgrywają one w naszym życiu.

W dniu jutrzejszym Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Toruń zorganizuje seminarium językowe „EU Speaking” w Inowrocławiu, w którym udział wezmą uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego.

Biuro Punktu w Toruniu będzie zamknięte - zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl oraz do śledzenia naszej strony i profilu na Facebooku, gdzie już wkrótce pojawią się relacje z jutrzejszego wydarzenia!

 

Seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój"

18.10.2017

Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń przy WSG oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu zapraszają na seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój". Wydarzenie odbędzie się 26 października br. - zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału!

17-20.10. Biuro nieczynne

17.10.2017

W dniach 17-20.10. (wtorek-piątek) biuro Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Toruniu będzie zamknięte. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl. Odpowiemy na wszystkie wiadomości!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG