Dni Kariery i Mobilności w Warszawie

Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych Dniach Kariery i Mobilności w Warszawie, które odbędą się w dniach 24-26 października 2017 roku.

Stoliki dyskusyjne z ekspertami, warsztaty z przedstawicielami biznesu, informacje o grantach, doświadczenia stypendystów  - to tylko część atrakcji, które zostały przewidziane w programie DKiM. Dodatkowo organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami oraz w grze na smartfony i tablety.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli przekazać swoje opinie i oczekiwania dotyczące rozwoju kariery naukowej w Polsce!

Pierwszy dzień DKiM zorganizowany zostanie w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa), natomiast dwa kolejne dni w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, Warszawa).

REJESTRACJA JUŻ OTWARTA!

Wydarzenie organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Dni Kariery i Mobilności objęte są patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, a także Polskiej Akademii Nauk, Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Rady Głównej Instytutów Badawczych oraz Przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Więcej informacji: http://warszawa.projektnaukowiec.pl/

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG