Dni Kariery i Mobilności w Warszawie

Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych Dniach Kariery i Mobilności w Warszawie, które odbędą się w dniach 24-26 października 2017 roku.

Stoliki dyskusyjne z ekspertami, warsztaty z przedstawicielami biznesu, informacje o grantach, doświadczenia stypendystów  - to tylko część atrakcji, które zostały przewidziane w programie DKiM. Dodatkowo organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami oraz w grze na smartfony i tablety.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli przekazać swoje opinie i oczekiwania dotyczące rozwoju kariery naukowej w Polsce!

Pierwszy dzień DKiM zorganizowany zostanie w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa), natomiast dwa kolejne dni w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, Warszawa).

REJESTRACJA JUŻ OTWARTA!

Wydarzenie organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Dni Kariery i Mobilności objęte są patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, a także Polskiej Akademii Nauk, Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Rady Głównej Instytutów Badawczych oraz Przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Więcej informacji: http://warszawa.projektnaukowiec.pl/

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG