Europejskie Spotkanie Młodzieży 2018

Ruszyła rejestracja na Europejskie Spotkanie Młodzieży 2018! Tysiące młodych ludzi z UE będzie miało okazję uczestniczyć w debacie nad aktualnymi europejskimi wyzwaniami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2018 roku w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Rejestracja potrwa do 15 listopada 2017 roku. Do tego czasu można także zgłosić chęć organizacji warsztatów lub spektaklu artystycznego, dzięki którym młodzież będzie miała okazję do wykazania się swoimi talentami i ciekawymi pomysłami.

Więcej informacji oraz link do formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie: http://bit.ly/2xOA9nY.

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG