Europejskie Spotkanie Młodzieży 2018

Ruszyła rejestracja na Europejskie Spotkanie Młodzieży 2018! Tysiące młodych ludzi z UE będzie miało okazję uczestniczyć w debacie nad aktualnymi europejskimi wyzwaniami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2018 roku w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Rejestracja potrwa do 15 listopada 2017 roku. Do tego czasu można także zgłosić chęć organizacji warsztatów lub spektaklu artystycznego, dzięki którym młodzież będzie miała okazję do wykazania się swoimi talentami i ciekawymi pomysłami.

Więcej informacji oraz link do formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie: http://bit.ly/2xOA9nY.

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG