Europejskie Spotkanie Młodzieży 2018

Ruszyła rejestracja na Europejskie Spotkanie Młodzieży 2018! Tysiące młodych ludzi z UE będzie miało okazję uczestniczyć w debacie nad aktualnymi europejskimi wyzwaniami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2018 roku w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Rejestracja potrwa do 15 listopada 2017 roku. Do tego czasu można także zgłosić chęć organizacji warsztatów lub spektaklu artystycznego, dzięki którym młodzież będzie miała okazję do wykazania się swoimi talentami i ciekawymi pomysłami.

Więcej informacji oraz link do formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie: http://bit.ly/2xOA9nY.

Seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój"

18.10.2017

Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń przy WSG oraz Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu zapraszają na seminarium "Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój". Wydarzenie odbędzie się 26 października br. - zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału!

17-20.10. Biuro nieczynne

17.10.2017

W dniach 17-20.10. (wtorek-piątek) biuro Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Toruniu będzie zamknięte. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl. Odpowiemy na wszystkie wiadomości!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG