Lekcja europejska w Inowrocławiu

     15 listopada na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbyła się lekcja europejska, w której uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu.

     W części teoretycznej uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jakie możliwości w zakresie realizacji projektów młodzieżowych stwarza młodym ludziom Unia Europejska.

     W części praktycznej uczniowie sami stworzyli własne projekty młodzieżowe. Specjalnie na potrzeby zajęć wybrana została spośród uczniów komisja, która oceniła pracę kolegów oraz ich szanse na uzyskanie unijnego wsparcia na realizację swoich pomysłów.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:

 

 

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG