Wnioski dot. wsparcia działań informacyjnych WPR

    Do 15 grudnia 2017 roku można składać wnioski dot. wsparcia działań informacyjnych odnoszących się do wspólnej polityki rolnej (WPR) na 2018 rok.

    Akcja ma na celu budowanie zaufania wśród obywateli Unii Europejskiej oraz wskazanie im korzyści, jakie przynosi WPR. Składane wnioski powinny także pokazać, w jaki sposób WPR przyczynia się do realizacji priorytetów politycznych Komisji Europejskiej.

    Całkowity budżet przeznaczony na współfinansowanie działań informacyjnych szacuje się na 4 mln euro. Maksymalna kwota dotacji wyniesie 500 tys. euro.

Więcej informacji:

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=OJ:JOC_2017_339_R_0007

https://ec.europa.eu/agriculture/grants-for-information-measures

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG