Wnioski dot. wsparcia działań informacyjnych WPR

    Do 15 grudnia 2017 roku można składać wnioski dot. wsparcia działań informacyjnych odnoszących się do wspólnej polityki rolnej (WPR) na 2018 rok.

    Akcja ma na celu budowanie zaufania wśród obywateli Unii Europejskiej oraz wskazanie im korzyści, jakie przynosi WPR. Składane wnioski powinny także pokazać, w jaki sposób WPR przyczynia się do realizacji priorytetów politycznych Komisji Europejskiej.

    Całkowity budżet przeznaczony na współfinansowanie działań informacyjnych szacuje się na 4 mln euro. Maksymalna kwota dotacji wyniesie 500 tys. euro.

Więcej informacji:

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=OJ:JOC_2017_339_R_0007

https://ec.europa.eu/agriculture/grants-for-information-measures

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG