Dyżur eksperta ds. funduszy europejskich!

    Jeśli nadal nie wiesz, co zrobić, aby otrzymać dotacje z Unii Europejskiej, wahasz się z podjęciem decyzji o założeniu działalności gospodarczej… nie przegap okazji - przyjdź na dyżur eksperta ds. funduszy europejskich! Bezpłatne konsultacje odbędą się 27 października 2017 r. (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 19.00.

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biura Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy ul. Grunwaldzkiej 25 b w Toruniu.

    Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci wzięcia udziału w spotkaniu, kontaktując się z konsultantem osobiście w godzinach pracy biura (8.00-16.00), mailowo: europedirect-torun@byd.pl lub telefonicznie: 052 567 00 09.

 Zapraszamy także do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku: dyżur eksperta ds. funduszy europejskich.

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG