Dyżur eksperta ds. funduszy europejskich!

    Jeśli nadal nie wiesz, co zrobić, aby otrzymać dotacje z Unii Europejskiej, wahasz się z podjęciem decyzji o założeniu działalności gospodarczej… nie przegap okazji - przyjdź na dyżur eksperta ds. funduszy europejskich! Bezpłatne konsultacje odbędą się 27 października 2017 r. (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 19.00.

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biura Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy ul. Grunwaldzkiej 25 b w Toruniu.

    Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci wzięcia udziału w spotkaniu, kontaktując się z konsultantem osobiście w godzinach pracy biura (8.00-16.00), mailowo: europedirect-torun@byd.pl lub telefonicznie: 052 567 00 09.

 Zapraszamy także do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku: dyżur eksperta ds. funduszy europejskich.

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG