Targi Pracy

    W ubiegły czwartek w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu odbyły się Targi Pracy pt.: "Jestem przedsiębiorczy". Organizatorami przedsięwzięcia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu. Nie zabrakło tam również Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń!

    Wsparcie aktywności zawodowej młodzieży oraz rozszerzanie wiedzy na temat możliwości podnoszenia i zmiany kwalifikacji - to główne cele tegorocznego wydarzenia. Młodzież uczestnicząca w targach mogła zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy oraz uzyskać fachowe porady od doradców zawodowych oraz specjalistów rynku pracy.

    Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct przygotował szeroką ofertę informacyjną na temat legalnej pracy zagranicą, możliwości, jakie młodym osobom gwarantuje Unia Europejska oraz wolontariatu, który może stanowić interesującą alternatywę dla młodzieży. Uczniowie ZSGH otrzymali przydatne materiały informacyjne i promocyjne.

Wszystkim gorąco dziękujemy za udział w wydarzeniu!

 

 

 

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG