Targi Pracy

    W ubiegły czwartek w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu odbyły się Targi Pracy pt.: "Jestem przedsiębiorczy". Organizatorami przedsięwzięcia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu. Nie zabrakło tam również Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń!

    Wsparcie aktywności zawodowej młodzieży oraz rozszerzanie wiedzy na temat możliwości podnoszenia i zmiany kwalifikacji - to główne cele tegorocznego wydarzenia. Młodzież uczestnicząca w targach mogła zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy oraz uzyskać fachowe porady od doradców zawodowych oraz specjalistów rynku pracy.

    Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct przygotował szeroką ofertę informacyjną na temat legalnej pracy zagranicą, możliwości, jakie młodym osobom gwarantuje Unia Europejska oraz wolontariatu, który może stanowić interesującą alternatywę dla młodzieży. Uczniowie ZSGH otrzymali przydatne materiały informacyjne i promocyjne.

Wszystkim gorąco dziękujemy za udział w wydarzeniu!

 

 

 

Złotniki Kujawskie i Dzien Europy

17.05.2018

140 dzieci świętowało wraz z Europe Direct Toruń Dzien Europy. Misie, flagi i projekt EURO. To nie były wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do nas!

Dzień Europy Inowrocław

16.05.2018

Liczne zabawy dla dzieci, fotobudka i grill. Tak w Inowrocławiu świętowaliśmy Dzień Europy w Inowrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w niusa ;)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG