Nowa Wspólna Polityka Rolna UE

    Jakie propozycje w zakresie Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) ma dla interesariuszy Komisja Europejska? Przedstawicieli administracji rządowej, sektora rolnego, świata akademickiego oraz reprezentantów agencji i związków rolnych gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w seminarium z udziałem Jerzego Plewy, Dyrektora Generalnego KE ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, który przedstawi Komunikat w sprawie modernizacji i uproszczenia wspólnej polityki rolnej UE.

 

    Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2017 roku o godz. 11.30 w siedzibie Przedstawicielstwa KE w Polsce (ul. Jasna 14/16a, Warszawa).

 

    Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w seminarium prosimy o dokonanie rejestracji do 29 listopada 2017 roku, poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie:https://ec.europa.eu/poland/content/registration-form-6_pl lub pod numerem telefonu: 022 55 68 981.

 

    W sprawie seminarium można kontaktować się pod adresem e-mailowym: Joanna.Reszko@ec.europa.eu.

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG