Nowa Wspólna Polityka Rolna UE

    Jakie propozycje w zakresie Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) ma dla interesariuszy Komisja Europejska? Przedstawicieli administracji rządowej, sektora rolnego, świata akademickiego oraz reprezentantów agencji i związków rolnych gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w seminarium z udziałem Jerzego Plewy, Dyrektora Generalnego KE ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, który przedstawi Komunikat w sprawie modernizacji i uproszczenia wspólnej polityki rolnej UE.

 

    Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2017 roku o godz. 11.30 w siedzibie Przedstawicielstwa KE w Polsce (ul. Jasna 14/16a, Warszawa).

 

    Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w seminarium prosimy o dokonanie rejestracji do 29 listopada 2017 roku, poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie:https://ec.europa.eu/poland/content/registration-form-6_pl lub pod numerem telefonu: 022 55 68 981.

 

    W sprawie seminarium można kontaktować się pod adresem e-mailowym: Joanna.Reszko@ec.europa.eu.

II etap "Gwiezdnego Kręgu" za nami!

13.12.2017

     Wczoraj w całej Polsce przeprowadzony został II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". W województwie kujawsko-pomorskim zakwalifikowani uczniowie szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test w centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

11.12.2017

     12 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Zapraszamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych uczestników oraz wykazem wszystkich centrów egzaminacyjnych w Polsce.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG