Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

     Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) zaprasza na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+. Wydarzenie odbędzie się 10 stycznia 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie.

     Podczas spotkania przeprowadzonych zostanie 16 sesji tematycznych, prowadzonych przez przedstawicieli Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się ze szczegółową ofertą Programu, regułami dotyczącymi wnioskowania o środki finansowe, a także zasadami realizacji projektów oraz ich rozliczania.

     Wydarzeniu towarzyszyć będą akcje dodatkowe, takie jak wręczenie nagród SELFIE+ 2017, Targi Dobrych Praktyk oraz spotkania z ekspertami.

     Gorąco zachęcamy do rejestracji udziału w Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym Programu Erasmus+:  http://erasmusplus.org.pl/ogolnopolski-dzien-informacyjny-2018/.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz program spotkania: PROGRAM.


Zobacz relację z tegorocznej edycji: http://erasmusplus.org.pl/erasmus-konczy-30-lat/

Wirtualne wymiany Erasmus+

23.03.2018

     Wirtualne wymiany Erasmus+ ! Komisja Europejska uruchomiła nową, wirtualną wersję programu na rzecz mobilności, która w ciągu najbliższych dwóch lat umożliwi promowanie dialogu międzykulturowego na jeszcze większą skalę! Co najmniej 25 tys. młodych ludzi z różnych środowisk społecznych skorzysta z rozwoju umiejętności dzięki narzędziom cyfrowego uczenia się.

Warsztaty w Inowrocławiu

22.03.2018

W najbliższy poniedziałek na WZiNS WSG w Inowrocławiu odbędą się warsztaty "Praca i Studia w UE", "Wolontariat i Staże w UE" oraz dyżur eksperta ds. funduszy europejskich.

    Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG