Dyżur eksperta ds. funduszy europejskich

W Nowym Roku wracamy z dyżurami eksperta ds. funduszy europejskich!

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Zamierzasz ubiegać się o dotacje, ale nie wiesz co powinien zawierać wniosek?
Dzięki konsultacjom eksperta dowiesz się, jakie możliwości otwierają przed Tobą fundusze europejskie.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń zaprasza na pierwsze w tym roku bezpłatne konsultacje eksperta ds. funduszy europejskich. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia 2018 r. w godzinach 16:00-19:00 w biurze Europe Direct – Toruń przy Wydziale Technicznym ul. Grunwaldzka 25b.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami dofinansowania unijnego prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr (52) 567 00 09 lub e-mail europedirect-torun@byd.pl.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

KE zatwierdza pomoc inwestycyjną dla MŚP w sektorze stoczniowym w Polsce

15.01.2018

Zgodnie z unijnymi zasadami pomocy państwa Komisja Europejska zatwierdziła udzielone przez Polskę wsparcie dla MŚP w sektorze stoczniowym. Środek ten będzie wspierać nowe inwestycje i rozwój regionalny w Polsce. Komisja osobno wszczęła szczegółowe dochodzenie w sprawie systemu opodatkowania stoczni w Polsce. Obawia się ona, że system opodatkowania dawałby niektórym stoczniom selektywną przewagę nad konkurentami.

KE o promocji europejskich produktów rolnych

13.01.2018

    Komisja Europejska ogłosiła wczoraj zaproszenia do składania wniosków dotyczących programów promowania europejskich produktów rolnych zarówno w UE, jak i na całym świecie. Na współfinansowanie programów przeznaczono łącznie kwotę 169 mln euro (w 2017 r. wynosiła ona 142 mln euro).

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG