19.02 dyżur eksperta ds. funduszy europejskich

5 lutego biuro PIEED Toruń będzie zamknięte. Zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl.


Kolejny miesiąc z dyżurem eksperta ds. funduszy europejskich! Chcesz założyć własną działalność, ale nie wiesz, co zrobić, aby otrzymać na nią dofinansowanie? Masz pomysł na biznes i potrzebujesz dotacji? Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące funduszy UE!

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne i ma formę indywidualnej rozmowy z ekspertem.

Zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału!

Kiedy? 19 lutego 2018 (poniedziałek), w godz. 16.00-19.00.

Gdzie? Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct, ul. Grunwaldzka 25b przy Wydziale Technicznym WSG w Toruniu (budynek Zespołu Szkół Samochodowych, pokój 147, parter).

Więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl lub telefonicznego: (52) 567 00 09 oraz za pośrednictwem FB!

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG