Ostatni nabór w Interreg Europa

     Europe – let’s cooperate! Pod taką nazwą odbędzie się 4. międzyregionalne forum współpracy organizowane przez program Interreg Europa. 22 marca 2018 roku w Brukseli uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do nawiązania wartościowych kontaktów z przedstawicielami zagranicznych instytucji oraz ekspertami ze Wspólnego Sekretariatu Interreg Europa.

     Spotkanie ma przede wszystkim na celu przybliżenie informacji dotyczących ostatniego naboru wniosków Interreg Europa, który planowany jest w okresie maj-czerwiec 2018. Będzie to ostatni konkurs w programie na lata 2014-2020.

     W Polsce informacji na temat programu udziela Krajowy Punkt Kontaktowy – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej, osoba do kontaktu: Anna Stol, Anna.Stol@mr.gov.pl,
tel. 32 253 90 08.


 


 

 

 


Więcej o programie Interreg Europa:
http://www.ewt.gov.pl/
http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/przeczytaj-o-programach/programy-europejskiej-wspolpracy-terytorialnej/interreg-europa/

Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

23.02.2018

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Orientation Week na WSG!

23.02.2018

     Przed nami Orientation Week na WSG! Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. Tegorocznym zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG