Ostatni nabór w Interreg Europa

     Europe – let’s cooperate! Pod taką nazwą odbędzie się 4. międzyregionalne forum współpracy organizowane przez program Interreg Europa. 22 marca 2018 roku w Brukseli uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do nawiązania wartościowych kontaktów z przedstawicielami zagranicznych instytucji oraz ekspertami ze Wspólnego Sekretariatu Interreg Europa.

     Spotkanie ma przede wszystkim na celu przybliżenie informacji dotyczących ostatniego naboru wniosków Interreg Europa, który planowany jest w okresie maj-czerwiec 2018. Będzie to ostatni konkurs w programie na lata 2014-2020.

     W Polsce informacji na temat programu udziela Krajowy Punkt Kontaktowy – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej, osoba do kontaktu: Anna Stol, Anna.Stol@mr.gov.pl,
tel. 32 253 90 08.


 


 

 

 


Więcej o programie Interreg Europa:
http://www.ewt.gov.pl/
http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/przeczytaj-o-programach/programy-europejskiej-wspolpracy-terytorialnej/interreg-europa/

Światowy Dzień Książki

23.04.2018

To już dziś! Wielkie święto książki - Światowy Dzień Książki. Nie czekaj do jutra, weź książkę i uczcij jej święto.  

Intrreg Europa

20.04.2018

Czytelniku!

Zapoznaj się z komunikatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju dotyczącym programu Interreg Europa. Jeśli działasz w fundacji, stowarzyszeniu albo jesteś pracownikiem instytucji KONIECZNIE zajrzyj.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG