Dyżur eksperta ds. funduszy europejskich

     Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Potrzebujesz dotacji? Słyszałeś o funduszach europejskich, ale nie wiesz, co zrobić, aby je otrzymać?

     Gorąco zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje z ekspertem ds. funduszy europejskich! Przyjdź już dziś (19.02) między 16.00 a 19.00 do biura Europe Direct w Toruniu (Grunwaldzka 25b, pokój 147) i zadaj pytanie ekspertowi! Nasz doradca rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości i udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące funduszy UE!

Więcej informacji oraz link do wydarzenia na Facebooku dostępne tutaj: KLIK.

Wirtualne wymiany Erasmus+

23.03.2018

     Wirtualne wymiany Erasmus+ ! Komisja Europejska uruchomiła nową, wirtualną wersję programu na rzecz mobilności, która w ciągu najbliższych dwóch lat umożliwi promowanie dialogu międzykulturowego na jeszcze większą skalę! Co najmniej 25 tys. młodych ludzi z różnych środowisk społecznych skorzysta z rozwoju umiejętności dzięki narzędziom cyfrowego uczenia się.

Warsztaty w Inowrocławiu

22.03.2018

W najbliższy poniedziałek na WZiNS WSG w Inowrocławiu odbędą się warsztaty "Praca i Studia w UE", "Wolontariat i Staże w UE" oraz dyżur eksperta ds. funduszy europejskich.

    Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG