Z Widokiem na... śwadomy wolontariat zagraniczny!

     Gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w otwartej debacie dotyczącej wolontariatu zagranicznego, która odbędzie się 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w siedzibie Domu Europy we Wrocławiu (ul. Widok 10).

Link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest tutaj: KLIK.

     W wydarzeniu udział wezmą m.in. współtwórca portalu post-turysta.pl oraz laureat nagrody Amnesty International Polska Pióro Nadziei Paweł Cywiński, koordynatorka programów współpracy rozwojowej w Azji Martyna Gacek-Świecik, ekspertka Instytutu Globalnej Odpowiedzialności Marta Gontarska oraz były koordynator EVS w Semper Avanti i wolontariusz w Indiach Krzysztof Pielaszek.
 

Wirtualne wymiany Erasmus+

23.03.2018

     Wirtualne wymiany Erasmus+ ! Komisja Europejska uruchomiła nową, wirtualną wersję programu na rzecz mobilności, która w ciągu najbliższych dwóch lat umożliwi promowanie dialogu międzykulturowego na jeszcze większą skalę! Co najmniej 25 tys. młodych ludzi z różnych środowisk społecznych skorzysta z rozwoju umiejętności dzięki narzędziom cyfrowego uczenia się.

Warsztaty w Inowrocławiu

22.03.2018

W najbliższy poniedziałek na WZiNS WSG w Inowrocławiu odbędą się warsztaty "Praca i Studia w UE", "Wolontariat i Staże w UE" oraz dyżur eksperta ds. funduszy europejskich.

    Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG