Orientation Week na WSG!

Przed nami Orientation Week na WSG!

Co semestr pięć bydgoskich uczelni wyższych łączy siły i organizuje dla studentów tydzień atrakcji, warsztatów i spotkań z polską kulturą by pomóc studentom zagranicznym zrobić pierwsze kroki w Bydgoszczy i ułatwić aklimatyzację. To właśnie podczas tych dni tworzą się pierwsze przyjaźnie, które później niejednokrotnie przetrwają po zakończeniu mobilności.

Zwieńczeniem tygodnia atrakcji będzie Orientation Day, podczas którego zagraniczni studenci spotkają się ze studentami Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu! 3 marca 2018 roku zaproszeni studenci wezmą udział w warsztatach dotyczących mobilności, pracy i wolontariatu zagranicznego oraz dokumentów europass. Będzie to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz wzajemnych inspiracji.

Organizatorami Orientation Day są Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct Toruń i Bydgoszcz, Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu oraz Regionalny i Lokalny Punkt Informacyjny Eurodesk w Bydgoszczy i Inowrocławiu.

 

Biuro Zamknięte

15.11.2018

 

Biuro zamknięte - 21.11

Komunikat prasowy Komisji Europejskiej

14.11.2018

Komunikat prasowy Komisji Europejskiej - zachęcamy do przeczytania.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG