Przyjdź do biura, odbierz publikacje europejskie!

   Mnóstwo interesujących publikacji czeka na Ciebie w biurze Europe Direct w Toruniu - ul. Grunwaldzka 25b przy Wydziale Technicznym WSG! Jeśli interesują Cię większe ilości - skontaktuj się z nami mailowo: europedirect-torun@byd.pl lub telefonicznie: (52) 567 00 09! :)

   Jeśli szukasz materiałów do napisania pracy dyplomowej, interesujesz się tematyką europejską, funduszami unijnymi, chciałbyś dowiedzieć się jakie możliwości pracy i wolontariatu zagranicznego oferuje Unia... już wiesz gdzie nas znaleźć!

   Zachęcamy także szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, uczelnie wyższe oraz inne instytucje, zainteresowane publikacjami w większych ilościach.

Wirtualne wymiany Erasmus+

23.03.2018

     Wirtualne wymiany Erasmus+ ! Komisja Europejska uruchomiła nową, wirtualną wersję programu na rzecz mobilności, która w ciągu najbliższych dwóch lat umożliwi promowanie dialogu międzykulturowego na jeszcze większą skalę! Co najmniej 25 tys. młodych ludzi z różnych środowisk społecznych skorzysta z rozwoju umiejętności dzięki narzędziom cyfrowego uczenia się.

Warsztaty w Inowrocławiu

22.03.2018

W najbliższy poniedziałek na WZiNS WSG w Inowrocławiu odbędą się warsztaty "Praca i Studia w UE", "Wolontariat i Staże w UE" oraz dyżur eksperta ds. funduszy europejskich.

    Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG