Orientation Day za nami!

   Co to był za dzień! Studenci Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu spotkali się z zagranicznymi studentami z Bydgoszczy. Podczas Orientation Day, organizowanego przez Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct Toruń i Bydgoszcz, Regionalny Punkt Informacyjny Eurodesk Bydgoszcz oraz Wyższą Szkołę Gospodarki, wszyscy studenci mieli okazję do poznania nowych ludzi oraz aktywnej integracji. Wszystko w ramach warsztatów dotyczących mobilności, dzięki którym mogli dowiedzieć się, czym należy kierować się szukając pracy zagranicą, czym są Eures oraz Eurodesk, a także z jakich dokumentów składa się Europass. W jednej z części praktycznych studenci sami stworzyli przykładowe CV, co oprócz treści merytorycznej, przyniosło im dużo zabawy!

    Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu, a zagranicznym gościom - wartościowego i miłego pobytu w Polsce! :)

 

Złotniki Kujawskie i Dzien Europy

17.05.2018

140 dzieci świętowało wraz z Europe Direct Toruń Dzien Europy. Misie, flagi i projekt EURO. To nie były wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do nas!

Dzień Europy Inowrocław

16.05.2018

Liczne zabawy dla dzieci, fotobudka i grill. Tak w Inowrocławiu świętowaliśmy Dzień Europy w Inowrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w niusa ;)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG