Targi Edukacyjne w Toruniu

 

 

W miniony piątek przedstawiciel EuropeDirect Toruń wziął udział w Targach Edukacyjnych w Toruniu. Organizatorem były Ochotnicze Hufce Pracy, a gospodarzem Technikum Gastrnonomiczno-Hotelarskie. 

W czasie targów swoją ofertę edukacyjną przedstawiły liczne placówki szkolne oraz urzędy. Wśród wystawców powiewał też baner EuropeDirect, gdzie można było dowiedzieć się o szansach i możliwościach rozwoju w Unii Europejskiej. Zapraszaliśmy także na dyżur eksperta, który przypomnijmy, że odbędzie się już 24 kwietnia w godzinach 16-19. ​Oprócz materiałów o Unii i możliwościach, uczestnicy targów mogli też zapoznać się z materiałami promocyjnymi Wyższej Szkoły Gospodarki.

Zdjęcia wkrótce ;)

​Dziękujemy za zaproszenie i do następnego!

 

 

Złotniki Kujawskie i Dzien Europy

17.05.2018

140 dzieci świętowało wraz z Europe Direct Toruń Dzien Europy. Misie, flagi i projekt EURO. To nie były wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do nas!

Dzień Europy Inowrocław

16.05.2018

Liczne zabawy dla dzieci, fotobudka i grill. Tak w Inowrocławiu świętowaliśmy Dzień Europy w Inowrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w niusa ;)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG