Dzień Europy - działania ED Toruń

Czytelniku,

9 maja obchodzimy Dzień Europy, święto na cześć uchwalenia planu powstania Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali. Inicjatorem tej sprawy był Robert Schuman.

W ramach Dnia Europy Europe Direct Toruń jedzie jutro (10.05) do Grabkowa, gdzie zostaną przeprowadzone Lekcje Europejskie. W związku z powyższym JUTRO biuro będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu mailowego.

W piątek ED Toruń wspiera Szkołę Podstawową nr 10 w konkursie, o którym już pisaliśmy u nas na stronie. 

W sobotę jesteśmy na WSG w Inowrocławiu - świętujemy Dzień Europy z Uniwersytetem Dziecięcym.

Dzień Europy skończymy świętować wraz z dziećmi z przedszkola w Złotnikach Kujawskich, gdzie będziemy w najbliższy wtorek.

 

Jeżeli chcesz aby podobne inicjatywy odbywały się w Twojej szkole bądź okolicy (festyny, imprezy okolicznościowe związane z Unią) daj nam znać ;) Będzie okazja do współpracy.

pozdrawiamy serdecznie!

 

Złotniki Kujawskie i Dzien Europy

17.05.2018

140 dzieci świętowało wraz z Europe Direct Toruń Dzien Europy. Misie, flagi i projekt EURO. To nie były wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do nas!

Dzień Europy Inowrocław

16.05.2018

Liczne zabawy dla dzieci, fotobudka i grill. Tak w Inowrocławiu świętowaliśmy Dzień Europy w Inowrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w niusa ;)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG