Dzień Europy Inowrocław

Czytelniku, czytelniczko!

12 maja Europe Direct Toruń był obecny na Dniu Europy w Inowrocławiu. Nasz Punkt zorganizował tego dnia liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia. Wśród opcji do wyboru były Koło Fortuny, kolorowanki, fotobudka i pyszne kiełbaski z grilla. 

Dzieci miały okazje zmierzyć się z trudnymi pytaniami na temat Unii, które sprawiały problemy nawet dorosłym! Jednak niestrudzone młode głowy świetnie radziły sobie z coraz wyższym poziomem pytań. Za poprawną odpowiedź można było wygrać gadżety Europe Direct! Odblaskowe opaski bezpieczeństwa, breloczki czy też maskotki SYRIUSZE. 

Dla zainteresowanych były też publikacje unijne. W czasie imprezy odbyliśmy liczne rozmowy o Unii Europejskiej. 

Uśmiechnięte buzie dzieci, zadowoleni uczestnicy to znak, że nasza praca jest wykonywana w słusznym celu. Już niedługo znowu zagościmy na Wydziale Zarzadzania i Nauk Społecznych WSG. Obserwujcie naszego Fanpage'a i stronę www. 

Pozdrawiamy i do następnego!

Złotniki Kujawskie i Dzien Europy

17.05.2018

140 dzieci świętowało wraz z Europe Direct Toruń Dzien Europy. Misie, flagi i projekt EURO. To nie były wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do nas!

Dzień Europy Inowrocław

16.05.2018

Liczne zabawy dla dzieci, fotobudka i grill. Tak w Inowrocławiu świętowaliśmy Dzień Europy w Inowrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w niusa ;)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG