Targi Pracy w Toruniu

Dni Kariery w Toruniu odbyły się już jakiś czas temu, ale zachęcamy do zapoznania się z relacją Europe Direct-Toruń, partnera wydarzenia.

8-10 października to kluczowe dni dla toruńskiej młodzieży. W czasie trwania targów mieli okazję wysłuchać licznych prelekcji, wykładów czy też zapoznać się z niezmierzoną ilością ofert edukacyjnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Także ED-Toruń włączył się w działania Urzędu Pracy. W porozumieniu z dyrekcjami szkół przeprowadzono kilka spotkań informacyjnych. Tematyka dotyczyła funduszy na rozwój firmy, programów edukacyjnych jak wolontariat młodzieżowy, Erasmus+ oraz staże w instytucjach unijnych. 

We współpracy z Eurodesk Polska przeprowadzono także prelekcje związane z ofertą portalumłodziezowego.pl oraz innych stron związanych z aktywnością młodzieży na rynku edukacyjnym i rynku pracy.

 

W wydarzeniu wzięło udział łącznie kilkaset osób. 

Więcej znajdziecie także na stronie organizatora:

http://muptorun.praca.gov.pl/strona-glowna//-/asset_publisher/Qat7ebECUfDp/content/8013743-podsumowanie-ix-torunskich-dni-kariery?redirect=http%3A%2F%2Fmuptorun.praca.gov.pl%2Fstrona-glowna%2F%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_Qat7ebECUfDp%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_j2NGa15MqWyE__column-1%26p_p_col_count%3D1

@foto strona Powiatowego Urzędu Pracy (powyżej)

Konferencja DG REGIO

27.11.2019

Relacja techniczna z konferencji DG REGIO

Dyżur doradcy

27.11.2019

Dyżur doradcy ds. funduszy europejskich - dziś od 16!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG