Dialog Obywatelski - Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID w sezonie grypowym

Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID w sezonie grypowym 

Czy i dlaczego noszenie maseczek nas chroni? Kiedy doczekamy się szczepionki na COVID-19? Jaki sens ma kwarantanna? Jak długo potrwa pandemia i co będzie po niej? Na te pytania i wiele innych odpowie dr n. med. Piotr Kramarz z Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób podczas spotkania online, które odbędzie się 5 listopada. Dyskusję – z udziałem także internautów – poprowadzą Aleksandra i Piotr Stanisławscy, autorzy bloga Crazy Nauka, a śledzić ją będzie można na kanałach YouTube oraz Facebook Komisji Europejskiej w Polsce. 

Trwająca pandemia to największe w ostatnich latach wyzwanie, z jakim mierzy się świat. Ludzie atakowani są wieloma, czasem sprzecznymi ze sobą i pochodzącymi z różnych źródeł informacjami na temat COVID-19. Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza na wydarzenie online, podczas którego dr n. med. Piotr Kramarz, ekspert Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób odpowie na nurtujące nas pytania dotyczące profilaktyki i pożądanych działań w dobie pandemii. Będzie to doskonała okazja do angażującej dyskusji.

ð  Dialog Obywatelski ONLINE 

„Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID w sezonie grypowym”

Czwartek 5 listopada br., godz. 10:00-11:00. 

Transmisja na profilach PKE w mediach społecznościowych: Facebook i YouTube.

 

To już kolejny Dialog Obywatelski 

Spotkanie online „Maseczki, szczepionki, kwarantanny - COVID w sezonie grypowym” zostało zorganizowane w ramach cyklu Dialogów Obywatelskich, który jest stałą formą komunikowania się z obywatelami Unii Europejskiej. Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce dba, aby również w trudnych warunkach pandemii, społeczeństwo mogło zasięgnąć wiedzy i dyskutować na interesujące je tematy. 

Informacje urlopowe

31.07.2022

1.08-31.08 - przerwa urlopowa. Kontakt tylko mailowy

Zaproszenie

20.07.2022

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów - Zapraszamy

EUROPE DIRECT Toruń