15.11.2017r. Biuro PIEED nieczynne

     W dniu jutrzejszym (15.11.) Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Toruniu będzie zamknięty – pracujemy w Inowrocławiu. Zapraszamy do kontaktu mailowego: europedirect-torun@byd.pl.

     Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na temat konkursów „Polska-Europa-Świat” oraz „Zjednoczeni w różnorodności”. Termin nadsyłania prac w obu przypadkach upływa 10 grudnia 2017 roku.

     „Polska-Europa-Świat” to konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych Unii Europejskiej. Mogą w nim wziąć udział prace obronione w 2017 roku. Szczegóły: „Polska-Europa-Świat”.

     „Zjednoczeni w różnorodności” to cykl trzech konkursów dla dzieci i młodzieży, których celem jest pokazanie wielobarwności językowej i kulturowej Unii Europejskiej oraz korzyści wynikających z uczenia się języków obcych. Uczniowie mogą wziąć udział w konkursie plastycznym, lingwistycznym lub fotograficznym. Wśród nagród głównych jest wizyta w Brukseli lub Strasburgu! Szczegóły: „Zjednoczeni w różnorodności”.

 

Biuro Zamknięte

15.11.2018

 

Biuro zamknięte - 21.11

Komunikat prasowy Komisji Europejskiej

14.11.2018

Komunikat prasowy Komisji Europejskiej - zachęcamy do przeczytania.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń przy Wydziale Technicznym WSG